سایت گیم – کلوب گیمرها، پلتفرم برگزاری مسابقات بازی‌های ویدیویی آغاز به کار کرد

تاریخ انتشار: 18 اسفند 1397
دسته بندی: بدون دسته بندی

سایت گیم – کلوب گیمرها، پلتفرم برگزاری مسابقات بازی‌های ویدیویی آغاز به کار کرد

سایت گیم کلوب گیمرها، تحت دامنه Game.ir پلتفرمی جهت برگزاری مسابقات بازی‌های ویدیویی به صورت آنلاین در رشته‌های مختلف آغاز به کار کرد.

کلوب گیمرها، با این هدف آغاز به کار کرده تا تحولی در حوزه ورزش‌های الکترونیک ایجاد کند. ورزش‌های الکترونیک در سال‌های اخیر رشد فوق‌العاده‌ای را تجربه کرده و گردش مالی آن به زودی از یک میلیارد دلار عبور خواهد کرد.

ایران نیز با ۲۸ میلیون گیمر، جزو بازی‌خیزترین کشورهای منطقه خاورمیانه بوده که مملو از استعدادهای بی‌نظیر است. اما نبود زیرساخت‌های مناسب در حوزه ورزش‌های الکترونیک، باعث شده تا رشد این حوزه در کشورمان با سرعت کمی اتفاق بیفتد. پلتفرم گیم کلوب گیمرها، قصد دارد با ارائه‌ی راهکارهای نوین و حرفه‌ای، به مرجعی برای گیمرهای حرفه‌ای کشور تبدیل شده تا بتوانند در حوزه‌ی تخصصی خودشان فعالیت کرده و به درآمدزایی برسند.

همانطور که می‌دانید در طول سال تعداد تورنومنت‌ها و مسابقات بزرگی که در کشور برگزار می‌شود، بسیار کم بوده و همین مسئله باعث می‌شود گیمرهای حرفه‌ای انگیزه‌ی کمی برای ادامه‌ی فعالیت خود داشته باشند. در حالی که در دنیا و کشورهایی که اهمیت زیادی به ورزش‌های الکترونیک می‌دهند، به طور مکرر تورنومنت‌های مختلفی برگزار می‌شود و تیم‌ها و گیمرهای حرفه‌ای با شرکت در این مسابقات و کسب جایزه درآمدزایی می‌کنند. از طرف دیگر اسپانسرها نیز با حمایت از این تیم‌ها یا گیمرها خود را معرفی کرده و نفع می‌برند. از آنجایی که برگزاری مسابقات به صورت فیزیکی بسیار هزینه‌بر بوده و سودآوری کمی دارد، پلتفرم گیم کلوب گیمرها با ارائه راهکار برگزاری مسابقات بازی‌های ویدیویی به صورت مجازی و آنلاین این هزینه را از بین برده و در میان گیمرها و اسپانسرها فضایی ایده‌آل و بهینه را برای پیشرفت و معرفی خود خواهند داشت.

پلتفرم گیم کلوب گیمرها، در رشته‌های مختلفی مثل FIFA، PES، CS GO، Rainbow Six Siege، DOTA 2، LoL، Zula و... فعالیت خواهد کرد که ابتدا از چند رشته فعالیت آغاز شده و سپس گسترده رشته‌ها بیشتر می‌شود.

در طرحی پلتفرم کلوب گیمرها سعی شده همه چیز واضح و بهینه باشد. کاربران می‌توانند ابتدا ثبت‌نام کرده، سپس نسبت به تکمیل پروفایل خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است جهت ثبت نام در یک تورنومنت لازم است تا ایمیل، تلفن و شماره ملی خود را تایید کنید. کلوب گیمرها تلاش دارد تا محیطی سالم و عادلانه داشته باشد، به همین دلیل با کسانی که از قوانین مسابقات تخطی کنند به شدت برخورد شده و ممکن است برای همیشه از خدمات سایت محروم شوند.

پلتفرم گیم کلوب گیمرها، آمادگی دارد تا جهت پیشرفت ورزش‌های الکترونیک در کشور همکاری‌های گسترده‌ای را با مجموعه‌های مختلف آغاز کند. در صورت تمایل جهت همکاری در مدل‌های مختلف می‌توانید به آدرس info@game.ir ایمیل بزنید.

دیدگاه‌های شما

⚠️ بدون دیدگاه

⚠ جهت ثبت دیدگاه خود ، ابتدا وارد سایت شوید