راهنمای کلی استفاده از سایت گیم – کلوب گیمرها

تاریخ انتشار: 18 اسفند 1397
دسته بندی: بدون دسته بندی

راهنمای کلی استفاده از سایت گیم – کلوب گیمرها

سایت گیم کلوب گیمرها، تحت دامنه Game.ir پلتفرمی نوین در زمینه برگزاری مسابقات بازی‌های ویدیویی به صورت آنلاین است.

از آنجایی که هدف این پلتفرم ارائه‌ همه‌ی فرآیندهای مورد نیاز جهت برگزاری کامل یک مسابقه به صورت آنلاین بوده، سیستم از پیچیدگی‌های بسیاری برخوردار است که در ادامه این مطلب سعی می‌شود مهم‌ترین فرآیندهای سایت معرفی شود.

جهت استفاده از خدمات کلوب گیمرها ابتدا لازم است در وب‌سایت گیم ثبت‌نام کنید. شما می‌توانید از دو طریق ایمیل یا موبایل نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایید. در هر دو روش نیاز خواهد بود تا ایمیل یا موبایل خود را به تایید سیستم برسانید.

پس از تکمیل ثبت‌نام به صفحه تنظیمات پروفایل خود رفته و در بخش تنظیمات اقدام به تکمیل اطلاعات خود نمایید. توجه کنید برای ثبت‌نام در یک تورنومنت شما باید ایمیل، شماره تلفن و شماره ملی خود را ثبت و تایید کنید. از آنجایی که حفظ محیطی سالم و عادلانه در کلوب گیمرها برای ما خیلی مهم است، در صورت مشاهده‌ی تخلف و تخطی از قوانین تورنومنت‌ها یا وب‌سایت ممکن است کاربر خاطی برای همیشه از خدمات کلوب گیمرها محروم شود. به همین جهت احراز هویت شما اجباری است، از طرفی این احراز هویت به ما کمک خواهد کرد تا در صورتی که شما برنده‌ی جایزه شدید بتوانیم طبق قوانین مالی و مالیاتی جایزه شما را تقدیم‌تان کنیم.

فراموش نکنید در بخش صفحه تنظیمات پروفایل می‌توانید حساب کاربری خود را در شبکه‌های مختلف گیمینگ از جمله استیم، اوریجین، PSN، اکس‌باکس لایو، بتل نت و... ثبت کنید. مثلا اگر می‌خواهید در پلتفرم PS4 مسابقه دهید حتما اکانت PSN خود را درج کنید تا هم شما هم حریف‌تان بتوانید همدیگر را جهت انجام مسابقه پیدا کنید.

با مراجعه به صفحه تیم‌ها در پروفایل کاربری خود، در صورتی که ادمین یک تیم هستید، می‌توانید تیم خود را بسازید. براساس بازی‌های مختلف تیم‌هایی با تعداد اعضای مختلفی می‌توانید بسازید. مثلا در بازی اورواچ باید تیم‌های شش نفره بسازید. قبل از ساختن تیم باید همه‌ی اعضای تیم در سایت عضو شده باشند.

در بخش شارژ رایگان می‌توانید لینکی که در این بخش نمایش داده می‌شود را برای دوستان‌تان ارسال کرده و با عضویت آن‌ها از طریق این لینک ۲۰۰۰ تومان شارژ رایگان وب‌سایت را بدست آورید.

در صورتی که در فرآیندهای وب‌سایت به مشکل خورده یا با اشکالی فنی مواجه شدید، می‌توانید به صفحه پشتیبانی کلوب گیمرها مراجعه کرده و مشکلات خود را اعلام کنید.

برای شرکت در تورنومنت‌های کلوب گیمرها نیز می‌توانید به صفحه تورنومنت‌ها مراجعه کرده و با انتخاب تورنومنت مد نظر در آن ثبت‌نام کنید. جهت شارژ حساب کاربری خود می‌توانید از طریق این صفحه اقدام کنید. پس از ثبت‌نام باید منتظر بمانید تا ظرفیت تورنومنت تکمیل شود. پس از آن سیستم به طور خودکار شروع به چینش براکت مسابقه می‌کند. در صفحه براکت هر تورنومنت می‌توانید حریف خود را پیدا کنید. با رفتن به صفحه پروفایل حریف، حساب کاربری در شبکه گیمینگ او را پیدا کرده و سعی کنید او را در بازی پیدا کنید تا مسابقه برگزار شود. در بخش بازی‌های من می‌توانید زمان برگزاری مسابقه خود را متوجه شوید. شما و حریف‌تان باید در مهلت مقرر اعلام آمادگی کرده و مسابقه خودتان را برگزار کنید. پس از برگزاری مسابقه می‌توانید نتیجه‌ی مسابقه را در بخش بازی‌های من ثبت کرده و منتظر بمانید تا راند بعدی بازی‌ها آغاز شود.

اگر در انجام هر یک از بخش‌ها با مشکل روبه‌رو شدید، نگران نباشید. پشتیبانی کلوب گیمرها شما را در تمام مراحل یاری خواهد کرد.

برچسب ها: بدون برچسب
دیدگاه‌های شما

⚠️ بدون دیدگاه

⚠ جهت ثبت دیدگاه خود ، ابتدا وارد سایت شوید