قوانین و ساختار تورنومنت رایگان FIFA 19 - اردیبهشت‌ماه 98

تاریخ انتشار: 11 اردیبهشت 1398
دسته بندی: بدون دسته بندی
قوانین و ساختار تورنومنت رایگان FIFA 19 - اردیبهشت‌ماه 98

 

1. بازی در بخش Online Friendlies و با تنظیمات زیر انجام خواهد شد:

Half length: 6 minutes
Trainer: Any
Controls: Any
Game speed: Normal
Squad type: Online
Power pass assistant: off
Defending: Tactical

2. تمام بازیکنان در نظر داشته باشند در پایان هر مسابقه با فشردن دکمه‌ی Share  اقدام به ضبط مسابقه‌ی خود نموده تا در صورت وجود هر گونه اعتراض، تیم اجرایی و داوری بتوانند تصمیم‌گیری لازم را در خصوص موارد تخلف احتمالی انجام دهند. در صورت رعایت نکردن این موضوع، هیچ حقی برای بازیکن معترض لحاظ نخواهد شد.

3. در نظر داشته باشید پس از مشخص شدن حریف خود در براکت مسابقات به صفحه‌ی پروفایل او رفته و در بخش شبکه‌های گیمینگ، PSN ID حریف خود را یافته و حریف خود را در PSN  اَد (Add) کنید. در صورت قصور از این مورد تمامی عواقب بر عهده‌ی بازیکن خواهد بود.

4. توجه داشته باشید قبل از شروع مسابقه‌ی خود و در بازه زمانی اعلام شده توسط وب‌سایت در تب بازی‌های من روی دکمه «من آماده‌ام» کلیک کنید. با این کار به حریف شما نوتیفیکشن ارسال می‌شود تا زودتر او نیز جهت انجام مسابقه آماده شود.  در صورت انجام نشدن این مرحله توسط بازیکن، بازیکن حریف برای صعود به دور بعد مسابقات ارجحیت دارد.

5. از آپدیت بودن ورژن بازی خود قبل از شروع مسابقات اطمینان حاصل کنید تا زمان مشخص شده برای انجام مسابقات خود را از دست ندهید.

6. تمامی بازیکنان مهلت دارند تا در زمان اعلام شده برای برگزاری هر راند که به طور مشخص بازه‌ای طولانی‌تر از زمان برگزاری یک بازی است با توافق انجام شده بین خودشان در چت‌روم وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی گیمینگ یا به هر طریقی که راه ارتباطی راحت‌تری برای آن‌ها باشد برای توافق ساعت بازی خود در بازه‌ی زمانی همان راند اقدام کنند.

7. ثبت‌نتیجه در وبسایت همراه با آپلود کردن تصویرِ گرفته شده از نتیجه بازی است. این عکس با استفاده از دوربین موبایل شرکت‌کننده از نتیجه آخر بازی گرفته می‌شود و شرکت‌کننده آنرا در بخش «بازی‌های من» آپلود می‌کند. نکته مهم: عکس آخر بازی منظور دقیقاً لحظه‌ای که بازی تمام میشود نیست، بعد از این صفحه، یک صفحه‌ی جدیدی باز می‌شود که هم نتیجه‌‌ی بازی در آن ثبت است و  هم در زیر آن یوزر آی‌دی بازیکنان. منظور عکس گرفتن از این صفحه است.

8. بازیکنان برای پیشگیری از عواقب احتمالی و احقاق حق خود، در هنگام ADD کردن حریف خود در شبکه‌هایی مانند PSN ، Steam و ... یک اسکرین‌شات از Friend Request خود که به صورت بدیهی، ساعت ارسال آن هم در عکس مشخص می‌باشد تهیه کرده تا در زمان عدم واکنش حریف به این درخواست در زمان مقرر برگزاری آن مسابقه، با آپلود آن در تیکت نسبت به اعتراض و احقاق حق خود اقدام کنند.

9. در صورتی که هر دو بازیکن قبل از شروع مسابقات Check In انجام دهند و به هردلیلی بازیکنی قادر به انجام مسابقه در لحظه برگزاری نباشد ، معیار عدم حضور آن شخص ارسال عکس یا ویدیو از ارسال درخواست Invite و یا متن های ارسالی برای هماهنگی های قبل از حضور  در مسابقه توسط بازیکن مقابل می باشد . 

10. در صورتی که دو بازیکن در ایجاد کانکشن برای انجام بازی دچار مشکل باشند و پس از انجام راه‌های منطقی و تست‌های لازم برای برقراری کانکشن همچنان مشکل پابرجا باشد، بازیکنی که کانکشن آن NAT Type 3 باشد به عنوان بازنده اعلام خواهد شد. بدیهی‌ست معیار قضاوت، عکس‌های ارسالی توسط بازیکنان از منوی Test Connection به صورت تیکت برای تیم برگزاری می‌باشد.

11. در صورتی که  در زمان بازی ، کانکشن یک بازیکن به هر نحوی دچار مشکل شده و یا قطع شود ، پس از مدت زمان کوتاهی از طرف سیستم تشخیص برنده / بازنده ی بازی ( DNF ) ، نتیجه بازی روی صفحه مشخص می شود . لطفا اندکی صبور باشید ، و پس از آن برای ثبت نتیجه ، اقدام کنید . برای پیشگیری از هرگونه تخلف و موارد پیش بینی نشده ، یک اسکرین شات از این صفحه تهیه کنید . 

12. تحت هیچ شرایطی امکان برگزاری بازی مجدد وجود ندارد و در صورت بروز این مورد ، هر دو بازیکن بازنده اعلام خواهند شد .


ساختار برگزاری تورنومنت رایگان FIFA 19

1. مسابقات این دوره به صورت «تک بازی – Single Game» در براکت «تک حذفی – Single Elimination» برگزار می‌شود.

2. هر بازیکن بعد از هر شکست از دور مسابقات حذف شده و برنده به راند بعدی تورنمنت راه‌ پیدا می‌کند.

3. فینال مسابقات به صورت Best of 3 برگزار خواهد شد.

برچسب ها: بدون برچسب
دیدگاه های شما

⚠️ بدون دیدگاه

⚠ جهت ثبت دیدگاه خود ، ابتدا وارد سایت شوید