تا ۱۰-۲-۱۳۹۸ ساعت 09:07:47

128 از 128 شرکت کننده

شرکت در تورنومنت

قیمت : 0 تومان

FIFA 19

تورنومنت رایگان FIFA19 با جایزه‌ی میلیونی

۱۳۹۸-۲-۱۰ - ۱۳۹۸-۲-۹

Game.ir - کلوب گیمرها

شناسه تورنومنت : 31#

FIFA 19

جزییات تورنومنت

قوانین جاری در تورنومنت

 1.  مسابقات "تورنومنت رایگان FIFA19 با جایزه‌ی میلیونی" به صورت تماماً آنلاین برگزار می‌شود؛ لذا تمامی شرکت‌کنندگان موظف به داشتن اکانت PSN منحصر به فرد بوده. هر کاربر، در قسمت پروفایل میبایست اطلاعات "شبکه‌های گیمینگ" خود را تکمیل نماید تا در زمان مسابقه، هر دو بازیکن یکدیگر را شناسایی کنند.

 2. Modeبازی در این دوره از تورنمنت Ultimate نیست و مسابقه به صورت "Friendly" برگزار می‌شود.

 3. شرکت‌کنندگان موظف‌اند در بازه زمانی مشخص شده توسط سایت، در هر مرحله از تورنمنت، نسبت به هماهنکی با حریف خود اقدام کنند تا بازی خود را انجام داده و پیش از پایان مهلت ثبت‌نتیجه آن را ثبت نمایند. این هماهنگی می‌تواند یا در محیط بازی باشد و یا در بخش "گفت و گو" سایت در صفحه تورنمنت مورد نظر.

 4. بازیکنان در انتهای هر بازی موظف به گرفتن اسکرین‌شات یا گرفتن عکس از صفحه نتیجه‌ی بازی می‌باشند و باید این تصویر را در فرمت JPG در بخش ثبت نتیجه مسابقه آپلود کنند تا در صورت مغایرت نتایج اعلام شده توسط دو رقیب داوری توسط ادمین مسابقات انجام شود.

 5.  در صورت هر گونه تغییر ظاهری در اسکرین شات‌ها (توسط نرم افزارهای ادیت عکس و...)  توسط بازیکنان و تشخیص آن توسط ادمین مسابقه، برای بازیکن خاطی، محرومیت از ۱ تا ۳ ماه در نظر گرفته خواهد شد. در صورت تکرار، بازیکن خاطی برای همیشه از حضور در مسابقات سایت کلوب گیمرها محروم خواهد شد.

 6. بازیکنان موظف می باشند قبل از حضور در مسابقات، تمامی قوانین مربوطه را به دقت مطالعه نمایند، بدیهی است هرگونه تخطی از قوانین تحت نظر تیم اجرایی منجر به جریمه‌ی متناسب خواهد شد.

 7. باتوجه به سیستم دقیق احراز هویت سایت، تمامی بازیکنان موظف‌اند نسبت به ارسال و تایید عکس کارت ملی خود در سایت اقدام نمایند. بازیکنانی که کد ملی‌شان مورد تایید قرار نگیرد به صورت خودکار امکان ثبت‌نام در تورنومنت‌ را نخواهند داشت. در صورت استفاده بازیکنان از هویت جعلی، آنها برای همیشه از حضور در مسابقات محروم خواهند شد.

 8. بازیکنان موظف می‌باشند در انتهای هر بازی نسبت به ثبت نتیجه‌ی خود اقدام کنند. در صورت عدم ثبت نتیجه توسط هر یک از بازیکنان، نتیجه‌ی بازی به سود طرف مقابل لحاظ خواهد شد.

 9. اطلاع‌رسانی‌های لازم بابت زمان‌بندی مسابقات از طریق نوتیفیکشن وب‌سایت، ایمیل و پیامک انجام خواهد شد. بازیکنان موظف به چک کردن نوتیفیکیشن‌های خود می‌باشند و هر گونه قصور در این زمینه متوجه بازیکنان خواهد بود.

 10. استفاده از کلمات رکیک، توهین، تهدید و هرگونه رفتار خلاف عرف که توسط بازیکنان با ارایه‌ی مستندات قابل پیگیری بوده یا توسط تیم اجرایی اثبات شود موجبات برخورد قانونی و قضایی با بازیکن خاطی را سبب خواهد شد.

 11. هرگونه احتمال تبانی توسط بازیکنان با رأی مستقیم تیم اجرایی اثبات خواهد شد و هر دو بازیکن از ۱ تا ۳ ماه از حضور در مسابقات محروم خواهند شد.

 12. در مسابقات تیمی، هر تیم ملزم به معرفی یک لیدر بوده که سند صحت هویت آن فرد از لیست ثبت‌نامی و معرفی شده در وب سایت خواهد بود.

 13. در مسابقات تیمی، تعهد کامل هماهنگی با تیم برای شرکت در مسابقات در زمان مقرر، اطلاع رسانی بابت قوانین هر رشته و سایر مواردی که بازیکنان ملزم به رعایت آن هستند بر عهده‌ی لیدر تیم می‌باشد.

 14.   بازی در بخش Online Friendlies و با تنظیمات زیر انجام خواهد شد:
  Half length: 6 minutes
  Trainer: Any
  Controls: Any
  Game speed: Normal
  Squad type: Online
  Power pass assistant: off
  Defending: Tactical

 15. تمام بازیکنان در نظر داشته باشند در پایان هر مسابقه با فشردن دکمه‌ی Share  اقدام به ضبط مسابقه‌ی خود نموده تا در صورت وجود هر گونه اعتراض، تیم اجرایی و داوری بتوانند تصمیم‌گیری لازم را در خصوص موارد تخلف احتمالی انجام دهند. در صورت رعایت نکردن این موضوع، هیچ حقی برای بازیکن معترض لحاظ نخواهد شد.

 16. در نظر داشته باشید پس از مشخص شدن حریف خود در براکت مسابقات به صفحه‌ی پروفایل او رفته و در بخش شبکه‌های گیمینگ، PSN ID حریف خود را یافته و حریف خود را در PSN  اَد (Add) کنید. در صورت قصور از این مورد تمامی عواقب بر عهده‌ی بازیکن خواهد بود.

 17. توجه داشته باشید قبل از شروع مسابقه‌ی خود و در بازه زمانی اعلام شده توسط وب‌سایت در تب بازی‌های من روی دکمه «من آماده‌ام» کلیک کنید. با این کار به حریف شما نوتیفیکشن ارسال می‌شود تا زودتر او نیز جهت انجام مسابقه آماده شود.  در صورت انجام نشدن این مرحله توسط بازیکن، بازیکن حریف برای صعود به دور بعد مسابقات ارجحیت دارد.

 18. از آپدیت بودن ورژن بازی خود قبل از شروع مسابقات اطمینان حاصل کنید تا زمان مشخص شده برای انجام مسابقات خود را از دست ندهید.

 19. تمامی بازیکنان مهلت دارند تا در زمان اعلام شده برای برگزاری هر راند که به طور مشخص بازه‌ای طولانی‌تر از زمان برگزاری یک بازی است با توافق انجام شده بین خودشان در چت‌روم وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی گیمینگ یا به هر طریقی که راه ارتباطی راحت‌تری برای آن‌ها باشد برای توافق ساعت بازی خود در بازه‌ی زمانی همان راند اقدام کنند.

 20. ثبت‌نتیجه در وبسایت همراه با آپلود کردن تصویرِ گرفته شده از نتیجه بازی است. این عکس با استفاده از دوربین موبایل شرکت‌کننده از نتیجه آخر بازی گرفته می‌شود و شرکت‌کننده آنرا در بخش «بازی‌های من» آپلود می‌کند. نکته مهم: عکس آخر بازی منظور دقیقاً لحظه‌ای که بازی تمام میشود نیست، بعد از این صفحه، یک صفحه‌ی جدیدی باز می‌شود که هم نتیجه‌‌ی بازی در آن ثبت است و  هم در زیر آن یوزر آی‌دی بازیکنان. منظور عکس گرفتن از این صفحه است.

 21. بازیکنان برای پیشگیری از عواقب احتمالی و احقاق حق خود، در هنگام ADD کردن حریف خود در شبکه‌هایی مانند PSN ، Steam و ... یک اسکرین‌شات از Friend Request خود که به صورت بدیهی، ساعت ارسال آن هم در عکس مشخص می‌باشد تهیه کرده تا در زمان عدم واکنش حریف به این درخواست در زمان مقرر برگزاری آن مسابقه، با آپلود آن در تیکت نسبت به اعتراض و احقاق حق خود اقدام کنند.

 22. در صورتی که هر دو بازیکن قبل از شروع مسابقات Check In انجام دهند و به هردلیلی بازیکنی قادر به انجام مسابقه در لحظه برگزاری نباشد ، معیار عدم حضور آن شخص ارسال عکس یا ویدیو از ارسال درخواست Invite و یا متن های ارسالی برای هماهنگی های قبل از حضور  در مسابقه توسط بازیکن مقابل می باشد .

 23. در صورتی که دو بازیکن در ایجاد کانکشن برای انجام بازی دچار مشکل باشند و پس از انجام راه‌های منطقی و تست‌های لازم برای برقراری کانکشن همچنان مشکل پابرجا باشد، بازیکنی که کانکشن آن NAT Type 3 باشد به عنوان بازنده اعلام خواهد شد. بدیهی‌ست معیار قضاوت، عکس‌های ارسالی توسط بازیکنان از منوی Test Connection به صورت تیکت برای تیم برگزاری می‌باشد.

 24. در صورتی که  در زمان بازی ، کانکشن یک بازیکن به هر نحوی دچار مشکل شده و یا قطع شود، پس از مدت زمان کوتاهی از طرف سیستم تشخیص برنده / بازنده‌ی بازی (DNF)نتیجه بازی روی صفحه مشخص می شود. لطفا اندکی صبور باشید، و پس از آن برای ثبت نتیجه، یک اسکرین شات از این صفحه تهیه کنید.

 25.   تحت هیچ شرایطی امکان برگزاری بازی مجدد وجود ندارد و در صورت بروز این مورد، هر دو بازیکن بازنده اعلام خواهند شد.

   

   

توجه:  قوانین مسابقات از سوی تیم برگزاری، امکان بروزرسانی دارد، لذا شرکت‌کنندگان ملزم به چک کردن صفحه قوانین مسابقات در طول رویدادهای خود هستند.

 

ساختار برگزاری تورنومنت رایگان FIFA 19

 1. مسابقات این دوره به صورت «تک بازی Single Game» در براکت «تک حذفی Single Elimination» برگزار می‌شود.

 2. هر بازیکن بعد از هر شکست از دور مسابقات حذف شده و برنده به راند بعدی تورنمنت راه‌ پیدا می‌کند.

 3. فینال مسابقات به صورت Best of 3 برگزار خواهد شد.

جوایز مسابقات

نفر اول : 500,000 تومان (نقدی)

نفر دوم : 300,000 تومان (نقدی)

نفر سوم : 200,000 تومان (نقدی)

امتیازات شرکت در تورنومنت رایگان FIFA19 با جایزه‌ی میلیونی

امتیاز اهدایی به افراد جهت شرکت در تورنومنت : 2

امتیاز پیروز مسابقات : 3

امتیاز بازنده مسابقات : 0

امتیاز نفر/تیم اول : 18

امتیاز نفر/تیم دوم : 15

امتیاز نفر/تیم سوم : 12

تماس با مدیر تورنومنت

ایمیل : support@Game.ir

تلگرام : iNFiNiTY_Telegram